Dřívější koncerty

Přehled všech námi pořádaných koncertů

Fotoalbum z našeho koncertu
Trio pod vedením českého jazzového nestora / 81 let/ nám ukázalo jak "staří páni" válí. Kytarista Milan Kašuba hrál v řadě formací a orchestrů, včetně orchestru Gustava Broma. Učil jazzovou kytaru na konzervatoři a JAMU a viděli jsme, že má co předvést i nyní. Byl to výjimečný zážitek s výjimečným muzikantem a člověkem.

Rok 2020 si asi všichni, kdo ho zažívají, budou pamatovat natrvalo.
Pandemie koronaviru zasahuje do našich životů velmi drsně, oblast kultury je paralyzována, protože stojí na shromažďování lidí a to je právě to, co teď není možné.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Ingrid Arthur je americká soulová a gospelová zpěvačka s neskutečným hlasovým fondem a drivem. Je původem z Georgie (USA), nyní žije v Berlíně. Její hudební a stylová vyzrálost spolu s autentickým projevem charakteristickým pro černošský jih spojených států, jsou zárukou výjimečného muzikantského zážitku. Ingrid...

Fotoalbum z našeho koncertu.
Písně, šansony a další harampádí zpíval a hrál Ondřej Ruml a Matěj Benko.
Ondřej Ruml zazpíval své oblíbené šansony z tvorby pánů Horáčka a Hapky, doprovodil ho v komorním projevu klavírista Matěj Benko.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Jeff dlouhá léta jezdil turné s věhlasnými hudebníky jako jsout Ray Charles, John Lee Hooker, Terry Gibbs, Joe Farrell & Charlie Haden. Vystudoval Berklee College of Music a California Institute of the Arts, kde dosáhl akademického vzdělání úrovně B.F.A. a M.F.A.

© 2018 Žďárské interference
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!