Dřívější koncerty
Přehled všech námi pořádaných koncertů

Fotoalbum z našeho koncertu.
Marianne Solivan (USA) patří mezi nejslibnější jazzové zpěvačky nového tisícíletí. Ve svém hudebním pojetí nepřináší žádné moderní či alternativní přístupy, spíše obhajobu tradičních jazzových hodnot, oduševnělý pěvecký výraza neomylný swing na nejvyšší interpretační úrovni.

Yvone Sanchez

22.06.2017

Fotoalbum z našeho koncertu.
Yvonne Sanchez po matce Polka, po otci Kubánka. S hudbou přišla poprvé do kontaktu v rodném Polsku, avšak opravdový start na poli hudby nastal až v roce 1994, kdy se přestěhovala do Prahy. V Praze žije již přes dvanáct let.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Jesse Ballard, americký skladatel, zpěvák a kytarista, narozený v San Francisku, působící často v Evropě. Z Londýna přesídlil ke konci 70. let do Německa, kde je aktivní hlavně na berlínské hudební scéně.

Perfect Marc je hudební projekt původem italského zpěváka skladatele Marca Perfettiho, v současnosti již žijícího v Bostonu, stát Massachusetts, USA.

Jazz, funk, blues, alternatíva, elektronika, hip hop, swing alebo ľudovky? Košická speváčka a multiinštrumentalistka plynule pláva všetkými spomínanými žánrami a autorsky sa realizuje až v piatich rôznych hudobných projektoch. Jeden z nich, Sisa Feher & Fehero Rocher, sa teraz dočkal dlhohrajúceho albumu Cirrus, ktorý koncom mája vychádza pod...