Dřívější koncerty

Přehled všech námi pořádaných koncertů

Fotoalbum z našeho koncertu
Písně Zdeňka N. Bričkovského spolu s nejznámější koledou Narodil se Kristus Pán jako střípky skládají dnes již tak trochu zapomenutý příběh.

Vypráví nejen o narození Ježíška v Betlémě, ale i o tajemném zrození zářivého Světla v nás, které se v nás může rozsvěcet každý den - drobnými dobrými skutky, láskou k druhému...

Britský bluesman, pan "Ten, co hrál se všemi důležitými" ... s Branfordem Marsalisem, s Willem Wildem, s Mikem Taylorem (ex Rolling Stones), s B. B. Kingem, s Larrym McCrayem, s Joe Louis Walkerem, s Earl Thomasem .....

Fotoalbum z našeho koncertu
Britská zpěvačka a písničkářka Bee Bakare, narozená v Nigérii, vystupovala mimo jiné již v USA, ale též v Buckinghamském paláci. Jako doma se cití v písních Lauryn Hill, Tracy Chapman a Whitney Houston. Její singl "10000" je označován jako upřímná ženská hymna.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Americký excelentní basák se znovu spojil s klávesistou Walterem Fischbacherem, Ti dva vědí, jak udělat dohromady pořádnou šou, jsou totiž odborníci na "crafting engaging sets" neboli řemeslně dokonalé sety, chytlavé groove a oslnivá sóla.

Fotoalbum z našeho koncertu
Trio pod vedením českého jazzového nestora / 81 let/ nám ukázalo jak "staří páni" válí. Kytarista Milan Kašuba hrál v řadě formací a orchestrů, včetně orchestru Gustava Broma. Učil jazzovou kytaru na konzervatoři a JAMU a viděli jsme, že má co předvést i nyní. Byl to výjimečný zážitek s výjimečným muzikantem a člověkem.

Rok 2020 si asi všichni, kdo ho zažívají, budou pamatovat natrvalo.
Pandemie koronaviru zasahuje do našich životů velmi drsně, oblast kultury je paralyzována, protože stojí na shromažďování lidí a to je právě to, co teď není možné.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Ingrid Arthur je americká soulová a gospelová zpěvačka s neskutečným hlasovým fondem a drivem. Je původem z Georgie (USA), nyní žije v Berlíně. Její hudební a stylová vyzrálost spolu s autentickým projevem charakteristickým pro černošský jih spojených států, jsou zárukou výjimečného muzikantského zážitku. Ingrid...

Fotoalbum z našeho koncertu.
Písně, šansony a další harampádí zpíval a hrál Ondřej Ruml a Matěj Benko.
Ondřej Ruml zazpíval své oblíbené šansony z tvorby pánů Horáčka a Hapky, doprovodil ho v komorním projevu klavírista Matěj Benko.

© 2018 Žďárské interference
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!