Dřívější koncerty

Přehled všech námi pořádaných koncertů

Nicole Zuraitis, zcela netuctová jazzová zpěvačka, nositelka mnoha ocenění, vystupuje po celém světě. Vyprodala 11x za sebou na Vánoce legendární newyorský klub Birdland a následně dostala klubovou rezidenturu od Birdlandu na celý leden 2023!

V roce 2023 nahrál britský rocker, žijící v Praze, Phil Shoenfelt společnou desku s brněnskou dirty-bluesovou partou Band of Heysek, kterou přijeli prezentovat i do Žďáru nad Sázavou.

Nigel Price je nejdynamičtějším a nejnadanějším kytarista na současné britské jazzové scéně, v roce 2019 získal ocenění britský jazzový kytarista roku. Hraje již více než 25 let, nahrál přes 80 alb.

Ben Poole Band

01.12.2023

Kytarista a zpěvák Ben Poole je novým příslibem britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Byl nominován časopisy Total Guitar a MusicRadar na nejlepšího bluesového kytaristu roku 2017 a 2019.

HC je nyní jedna z nejpopulárnějších mladých rockových kapel v Británii. Jejich významným podporovatelem je Paul McCartney, a to je doporučení nad jiná.

The Gang jsou známí svými dynamickými živými vystoupeními, na jejichž konci jsou diváci zcela vyčerpaní a jen křičí po dalším kousku. Tak tomu bylo i na našem koncertu ve Žďáře.

Jana Koubková zpívá s klavíristou Ondřejem Kabrnou, filharmonikem na celo a basu Janem Kellerem, bubeníkem Janem Červenkou a hlavně svými standarty i nestandarty.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Další excelentní blues a bluesrockový kytarista a zpěvák z Londýna zavítal do Žďáru. Muzikant, který hrál s Ericem Claptonem, nejen proto, že je jeho synovec, ale třeba i s Ronnie Woodem z Rolling Stones.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Pilani Bubu je jihoafrická písničkářka, televizní moderátorka a kreativní, nezávislá umělkyně v žánru současné lidové hudby. Její album Folklore-Chapter 1 získalo v rámci "The South Africa Music Awards 2020" ocenění "Nejlepší jihoafrické album".

© 2018 Žďárské interference
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!