Dřívější koncerty
Přehled všech koncertů, které se uskutečnily v rámci našich aktivit

Perfect Marc je hudební projekt původem italského zpěváka skladatele Marca Perfettiho, v současnosti již žijícího v Bostonu, stát Massachusetts, USA.

Jazz, funk, blues, alternatíva, elektronika, hip hop, swing alebo ľudovky? Košická speváčka a multiinštrumentalistka plynule pláva všetkými spomínanými žánrami a autorsky sa realizuje až v piatich rôznych hudobných projektoch. Jeden z nich, Sisa Feher & Fehero Rocher, sa teraz dočkal dlhohrajúceho albumu Cirrus, ktorý koncom mája vychádza pod...

Fotoalbum z našeho koncertu
Zvuku skupiny Jocose Jazz dominuje hlas české jazzové zpěvačky, která studovala na proslulé Berklee College of Music v americkém Bostonu. Elena pravidelně vystupuje na jazzových festivalech v zahraničí a její vynikající debutové album You Go To My Head dokonce vyšlo přímo v USA.

TOP JAZZ VOCAL- zpěvačka s neobyčejmě poutavým hlasem a mimořádným žánrovým přesahem.
S jajím hlasem se nemusíte bát proplout všemi zátokami jazzové hudby v celé šíři jejího vývoje od dixielandu a swingu až po moderní kompozice.

Fotoalbum z našeho koncertu
Sharon Lewis z Texasu odstartovala svoji hudební dráhu v klubu Buddy Guy's Legends v roce 1993. Od té doby pravidelně vystupuje po území USA a celém světě. Její nezapomenutelná živá vystoupení ukazují velkou lásku k soulu a blues.

Jana Koubková už léta patří k předním osobnostem českého jazzu. Zpívá už od svých šesti let ve sborech, vokálních skupinách i sólově. Jako jazzová sólistka se prosadila v r.1975 v JAZZ SANATORIU LUĎKA HULANA.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Libor Šmoldas (1982) je jazzový kytarista a skladatel žijící v Praze. Kromě špičkových českých a evropských hudebníků hraje a natáčí s hvězdami světového formátu, jakými jsou George Mraz, Jeff Ballard, Sam Yahel, Bobby Watson, Adam Nussbaum, Brian Charette, Jay Anderson či Stephen Keogh. Učí na Konzervatoři Jaroslava...

Fotoalbum z našeho koncertu.
Luboš Andršt je český bluesový, jazzový, jazzrockový a artrockový kytarista, skladatel a pedagog. Jeho otcem byl český hokejista a sportovní činovník Zdeněk Andršt. Jeho bratrancem je zpěvák a kytarista Petr Janda.

Fotoalbum z našeho koncertu.
Vytvoril osobitý vokálny prejav s dôrazom na text. Jeho hudba vychádza zo spojenia jazzu a blues. Využíva výhodu spevákov, ktorí okrem hudobného materiálu, teda tónov, harmónie a rytmu, môžu publikum osloviť aj textom.