Plánované koncerty
Koncerty pro rok 2019

Zeurítia & Šmoldas & Petreni

Výjimečná akce po natáčení nového CD výborného kytaristy, zpěvačky a italského perkusionisty, kteří se sešli právě jen pro tuto příležitost.

Zpěvačka Vendula Šmoldasová alias Zeurítia spolu se svým mužem, předním českým jazzovým kytaristou, Liborem Šmoldasem přizvali ke spolupráci charizmatického italského bubeníka a perkusistu Francesca Petreniho a přináší intimní, ale přesto expresivní hudbu plnou latinsko amerických rytmů, improvizace, prostoru a pozitivních vibrací.


24. 4. 2019
19:00

Zámek, barokní sály

300,- Kč

Crystal Monee Hall Band (USA/CZ)

Crystal Monee Hall (USA) - zpěv a kytara
Marek Novotný - piano
Petr Tichý - baskytara/kontrabas
Tomáš Vokurka - bicí

Ukázka 1Ukázka 2

Nejlepší jazzová zpěvačka, kterou dováží z New Yorku Jiří Švéda. Crystal sdílela pódium s takovými veličinami jako jsou Mariah Carey, Elton John a Kanye West.


19 . 6. 2019
19:00

Zámecký konvent

300,- Kč

Troy Redfern (UK) & The BladderStones (CZ)

Opět kombinace špičkového britského muzikanta a české kapely. Bude to určitě bluesový odvaz, Na Farských jako ve Woodstocku.


23. 9. 2019
19:00

Na Farských

300,- Kč

EMMA LARSSON Quartet (USA/Sweden/D/CZ)

Emma Larsson (Švédsko/USA) - zpěv

Walter Fischbacher (USA/A) - elektrické piano

Petr Dvorský (CZ) - kontrabas

Ulf Stricker (D) - bicí

Ukázka 1, Ukázka 2

Americké kvarteto Emmy Larsson můžete pravidelně slyšet na vystoupeních v nejlepších jazzových klubech v NYC, jako jsou Blue Note, Miles 'Café, Iridium, The Bar Next Door, Smalls Jazz Club a Zinc Bar. 

A nyní také jako vyvrcholení sezony u nás !

12. 10. 2019
19:00

Zámecký konvent

300,- Kč

Kalendář koncertů do Vašeho mobilu

Kdokoliv s mobilním telefonem se systémem Android může do svého kalendáře propojit náš "Google kalendář" koncertů. Možná ani nevíte, že kalendář který používáte, je součástí prostředí Google, tak to jednoduše zkuste a klikněte ZDE.

Po potvrzení sdílení se Vám vlevo od "časové plochy" zobrazí v seznamu dostupných kalendářů i ten náš a v časové ose se automaticky zobrazí koncerty vždy v ten správný den :-)

Kalendář lze samozřejmě použít i bez mobilního telefonu, na počítači, pokud používáte kalendář společnosti Google.